leidenactueel.nl Nieuws en Informatie over celebrities
  • Tom Joyner Morning Show uit te zenden live uit WTTH-FMS Atlantic City Studios op 6/1/12

    0
    scissors
    April 27th, 2012adminNieuws

    Atlantic City, NJ (PRWEB) 28 maart 2012

    Veel Atlantic City bewoners herinneren zich nog als de Tom Joyner Morning Show kwam voor het eerst naar de stad terug in 1995. Op dat moment 96,1 WTTH-FM was net begonnen met het uitzenden van de Tom Joyner Show & was nog maar het prille syndicators derde affiliate station. Maar duizenden fans een rij buiten de Taj Mahal Casino, velen van hen kampeerde de hele nacht, om maar een glimp van Tom Joyner en zijn nationale radio show.

    te krijgen

    Met zijn trouwe fanbase uit te breiden gestaag sinds 1994, heeft de Tom Joyner Morning Show nu uitgegroeid tot de meest beluisterde ochtendprogramma in Amerika, met 122 filialen en 8 miljoen luisteraars per week. Dankzij de gezamenlijke inspanningen van WTTH-FM & de stad Atlantic City Tom Joyner zal spoedig terugkeren naar waar het allemaal begon, want hij komt zijn hele nationale programma van de 96,1 WTTH-FM studio’s wonen in West Atlantic City op vrijdag juni 1, 2012.

    96,1 WTTH-FM, plaatselijk bekend als de Touch, met haar omroepactiviteiten in 1992 en viert 20 jaar dienst aan de Atlantic City markt met zijn exclusieve Urban Adult Contemporary format. Waren blij dat we onze luisteraars in de gelegenheid te reageren close & personal met Tom & zijn co-hosts Sybil Wilkes & J Anthony Brown, verklaarde Equity Communications voorzitter / eigenaar Gary Fisher. Het is de perfecte manier om aftrap Atlantische Citys eerste jaarlijkse Multi-Cultureel Erfgoed Festival, dat is een weekend lang feest van entertainment, sportevenementen, optochten en concerten te markeren Atlantische Citys diversiteit.

    werden gepleegd tot het maken van dit festival een iconisch legendarische evenement dat is zeker om generaties van de Atlantische Citys multi-culturele gezinnen kunt u voor de komende jaren, voegde Atlantic City Burgemeester Lorenzo Langford.Our festival marktbrede reiken over de hele breedte van Atlantische Citys wereldberoemde activa, met inbegrip van maar niet beperkt tot Gardners Basin, Bader Field, Sandcastle Stadium (Bernie Robbins Stadium) en de wereld beroemde Atlantic City stranden en promenades. We zullen het verkondigen vrijdag 1 juni als Tom Joyner Dag en presenteert hem met een sleutel van de stad bij het Surf Stadion meet & greet evenement.

    WTTH-FM luisteraars in staat zal zijn om te winnen gratis 96,1 VIP Meet & Greet passen door middel van de WTTH wedstrijd lijn, op de stations Facebook Fan pagina facebook*/961wtthfm of online@961WTTH*. Toegang tot het evenement zal vrij zijn. De hele uitzending zal worden gestreamd naar de mezzanine niveau van Surf Stadion, waar een bezichtiging feest zal plaatsvinden voor de aftrap in het weekend activiteiten en evenementen. Meer details zijn available@cityofatlanticcity.org /

    Over Equity Communications: Equity Communications is de grootste lokaal in handen van radio-bedrijf in New Jersey en de meest beluisterde radio-groep in Atlantic City. De Companys negen stations (7 FMS & 2 AMS) te bereiken meer dan 280.000 verschillende luisteraars per week meer dan enig ander Zuid-Jersey Radio Group. De Equity in handen van stations onder meer 95,1 WAYV-FM, 100.7 WZXL-FM, 96.1 WTTH-FM, 99.3 WZBZ-FM, 93.1 WEZW-FM, & 1340 WMID-AM

    Over Tom Joyner: De Tom Joyner Morning Show debuteerde in januari 1994 en is nu de meest beluisterde ochtendshow in Amerika met meer dan 8 miljoen luisteraars per week in 122 stations. Joyners programma mixt urban hedendaagse muziek met praten, comedy, nieuws, politiek, satire & sport en heeft hem de leidende kracht in de stedelijke radio vandaag. Hij werd verkozen in het Radio Hall of Fame, ontvangen Impact Magazine’s “Joe Loris Award” voor Excellence in Broadcasting & Billboard’s “Best Urban Contemporary Air Personality” award. Impact Magazine’s “Best DJ of the Year Award” werd omgedoopt tot “De Tom Joyner Award”, omdat hij ontving al zo vaak. De Tom Joyner Foundation geeft geld rechtstreeks naar de historische zwart Hogescholen en universiteiten (HBCUs) ten behoeve van het helpen van studenten hun opleiding te voltooien.


     

    Tags: , , , , , , , , ,

Leave a reply